Bayilik Başvurusu

Avrasya Voleybol Ligi Başvurusu Kimdir?
Bayilik aldığı ilde Avrasya Voleybol Ligi’nin tüm faaliyet ve operasyonlarını, Avrasya Sportif Faaliyetler Şirketi’nin belirttiği standartlarda yürüten şahıs veya şirkettir.

Kimler Başvurabilir?
Organizasyon yeteneğine sahip, analitik ve pratik düşünebilen, gelişmiş iletişim becerisi bulunan, prezantabl, MS Office uygulamalarına hâkim, sunum, takip, bütçe oluşturma, raporlama konularına hâkim, erkek adaylarda askerlik sorunu olmayan kişiler bayilik başvurusunda bulunabilir.

Bayi ile Merkez’in Sorumlulukları Nelerdir?
Merkez, Bayi’ye kendi işletme adını, markalarını, sair tanıtma işaretlerini, ticari teknik bilgi ve becerisini (know-how) kullanma hakkını sağlamakla mükelleftir. Bayi ise, ligin belirtilen standartlarda organize edilmesi amacıyla gerekli ekibi oluşturup denetlemek, satış yönetimini ve satış geliştirme faaliyetlerini yürütmek, gerekli operasyonel malzemelerin kontrolünü ve tedariklerini sağlamakla mükelleftir. Merkez, bayinin personellerine periyodik olarak eğitimler sağlar. Personeller bu eğitim doğrultusunda merkezin belirlediği standartlarda operasyonu yürütürler.

Bir İlde Avrasya Voleybol Ligi Bayiliği Almak İstiyorum Ne Yapmalıyım?
Öncelikle organizasyonu düzenlemek istediğiniz ilde mevcut bir Avrasya Voleybol Ligi bayisi olmamalıdır. Zira, tek ilde tek bayi ile çalışıldığından talebiniz reddedilir. Eğer ilgili şehirde faal bir bayimiz yok ise, bu durumda sırasıyla;
* Butondan gidebileceğiniz Avrasya Voleybol Ligi Bayilik Başvuru Formunu doldurmanız gerekir.
* Başvurunun kabulü halinde yetkililerimiz sizinle temasa geçecekler ve mülakat düzenleyeceklerdir.
* Mülakatın olumlu sonuçlanması halinde başvurduğunuz il için finansal ve operasyonel analizler size ulaştırılır,
* Bayilik sözleşmesi imzalandıktan sonra ekibin tüm eğitim ve know-howu ile operasyon start ekipmanları Avrasya Sportif Faaliyetler Şirketi tarafından sağlanır.

Şehrimde Organizasyona Başlangıç İçin Gerekli Personeller Hangileridir? Hangi Nitelikleri Sahip Olmalıdırlar?
Her ilde start için gerekli olan personel envanteri; 2 Voleybol Hakemi ( Pasif Lisanslı Voleybol Hakemleri öncelikli tercih) 3 Saha içerisinde çalışacak personel ( Kamera başında, Saha dışında karşılamada ve İstatistik Başında ) 1 ilk yardım sağlık sertifakası bulunan bir sağlıkçı ile minimum 6 en fazla 8 personel bulundurulabilir.